MICWL L4-SHURE Pro Headset Všesmerového Mikrofón TA4F mini Mic Pre Shure UT PGX SLX ULX UGX Bezdrôtový Hewd nosené Systém

d1146

Nový produkt

€20.72 €14.09

Toto je Nový dizajn Pohodlné Dual ucho Headset Mikrofón s Omni - Urcenim kapsule Pre Shure Bezdrôtový Mikrofón Systém TA4F mini XLR 4Pin Konektor (pozrieť foto) Produkt Skutočné Fotografie Sám: Konektor: Mini Bezpečne 4 Pin XLR TA4F konfigurácie pre Shure Bodaypack vysielač . (Kompatibilný Shure L1, 11, LX1, SC1, U1, UC1, UT1, T1, ULX1, UR1, PG1 a KCX, Výkon Výstroj, PGX, OPP, BLX, SLX, GLX,GLX-D, ULX, QLX, QLX-D, ULXD, UHF-R Wirelss systém... ...) 1. Vynikajúce elastické oceľový držiak a mäkké plastové ušné zavesiť, aby sa to viac pohodlné a stabilné na to, aby zdobia. 2. Všetky kovové povrchy, prostredníctvom špeciálne spracovanie, a prešli prísnym index text zásady , kyseliny a oteruvzdornosť, odhaľuje jeho vynikajúce mechanické vlastnosti. 3. Omni-directional mikrofóny,ako konkrétny smer je pripravený na vyzdvihnutie,nie je ovplyvnená hlučnom prostredí,vhodný najmä pre vyžadujúce vyššiu kvalitu zvuku. 4. Navrhnutý pre Použitie na Javisku, Domy Uctievania, Pedagógom a Iné Aplikácie Vyžadujúce Minimálne Mikrofón Viditeľnosť v ruke bezproblémovú Prevádzku. Pot a protiprachová Vyrobené Prevažne pre Vnútorné a Vonkajšie profesionálov. Mikrofón funkcie cardioid vyzdvihnutie vzor. 5. Professional: štandardné kvalitu zvuku spolu s prekvapujúce, trvanlivosti, aby tento mini slúchadlá s mikrofónom ideálne pre takmer všetky hlasný zvuk a reč aplikácie. Užite si slobodu pohybu, diskrétne prevádzku a výnimočnému výkonu vhodné pre každú príležitosť. Mini ucho-závesné slúchadlá s mikrofónom odpovede dopyt po cenovo dostupné, inovatívne a spoľahlivé slúchadlá s mikrofónom 6. Ľahké, Pohodlné & Trvanlivé: Ergonomické, flexibilné a tenké. Tento headset je ideálny pre aplikácie, vyžadujúce maximálny výkon a mobilitu. Široký pásma cardioid electret kondenzátora mikrofón zaisťuje čisté priehľadné audio a rozšírené vokálne pickup s vylepšeným zisk. Béžová telo-toned(alebo čierna farba) farba sa mieša s rôzne typy pleti. 7. Používa bezpečne vo vnútri plus konfigurácia konektor. Odolná tenká-kovový rám môže byť ľahko upravená tak, aby nosenie každému užívateľovi. Headset je tiež navrhnutý tak, aby sa pohodlne zmestila pre užívateľov, nosia okuliare, klobúky, alebo slúchadlá. 8. Špecifikácia: Prvok: Electret Kondenzátora Polárnych pattem: Omndirectional Frekvenčný Rozsah: 20 Hz - Ako 15.000 Hz, Citlivosť: - 50db±2db Impedancia : ≤2.2 kΩ Pomer Signálu k Šumu: >63db Max Príkon SPL: 28dB Prevádzkové Napätie: 1.0 V - 10V DC, Dĺžka Kábla: 1.2 M Čierna a Béžová farba na Výber:

  • Package: Áno
  • Číslo Modelu: NE4-SHR
  • Použitie: Karaoke Mikrofón
  • Štýl: Headset Mikrofón
  • Súbor Typ: Uzavreté Pár
  • Polar Vzory: Všesmerového
  • Komunikácia: Káblové
  • Názov Značky: MICWL
  • Prevodník: Electret Mikrofón

Štítky: fotoaparát mike, pgx shure, h1n, beta mic, patch futbal, shure sm58, microphon bezdrôtové, mikrofón pgx, microphon, klope bezdrôtové.

Príslušenstvo