NOVÉ Plantronics Voyager 5200 Bezdrôtovej komunikácie Bluetooth Headset Zníženie Hluku Business Slúchadlá SOFTVÉR s podporou technológie WindSmart

d138

Nový produkt

€143.15 €100.21

SOFTVÉR S PODPOROU FUNKCIE

Použitie Plantronics Hub mobile aplikácie nájdite stratené headset, zmena jazykov, bezdrôtové aktualizácie firmware, alebo prispôsobiť nastavenia a upozornenia. Použitie Plantronics Hub pracovnej plochy ak chcete zobraziť headset stavu batérie, zmena jazykov, aktualizácia firmware, umožniť softphone hovor kontroly, alebo prispôsobiť nastavenia a upozornenia.

Adaptívne mikrofóny

Pracovať spoločne na zníženie rušivý hluk pozadia.

Inteligentné Senzory

Automaticky zistí, či nie sú opotrebované, riadenie hovorov audio, kde môžete očakávať počuť.

Dynamické Vypnúť Upozornenie

Dynamické vypnúť upozornenie zmysly a upozorní vás, keď budete rozprávať, keď sa vypnú.

Sweatproof Nano-Vrstvou

Chráni proti potu a špliechajúcej vode (IPX4)

Windsmart

Zistí, smer vetra a reaguje zodpovedajúcim spôsobom

ŠPECIFIKÁCIE:

1.Hovoru/pohotovostný čas: Až sedem hr/deviatich deň 2.Potlačením hluku: Štyri-mic aktívne digitálne spracovanie signálu (DSP) Vnútorné, adaptívne 20-band ekvalizér, akustické ozveny, zrušenie, a sidetone detekcie 3.WindSmart technológie: Prináša šesť vrstiev ochrany proti hluku vetra z kombinácie aerodynamické prvky dizajnu a adaptívne, proprietárny algoritmus 4.Multipoint technológia: Zostať pripojený na dva telefóny a prijímať hovory z jednej 5.Prúdy audio:prehrávanie hudby, trasy jazdy, podcasty a ďalšie s rozhraním Bluetooth Advanced Audio Distribution Profile (A2DP) 6.Bluetooth v4.1: Profily: Telefónny zoznam Profil pre Prístup (PBAP)), Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP), Širokopásmové Hands-free (HFP)), Profil 1.6 a Headset (HSP)), Profil 7 1.2.Vlhkosť ochrany: Sweatproof nano-vrstvy podľa P2i pre potu a vlhkosti ochrana 8.Aktualizovateľný firmware: Aktualizácia firmware a zmena jazyka pomocou Plantronics Hub 9.Poplatok konektor: Micro USB pripojenie, 10.Doba nabíjania (maximálna): 90 min pre plné nabitie 11.Typ batérie: Nabíjateľná, non-vymeniteľná lítium-iónová polymérová 12.Headset stavu batérie: Na displej pre iPhone, stavový riadok pre iPhone a Android? povolená Plantronics Hub aplikácie, 13.Rozsah: Až 98 ft/30 m 14.Hmotnosť: 20 g/0.71 oz 15.Operačný + skladovacia teplota: 32°F–104°F/0-40°C

KONTROLA Z PRÍKAZOVÉHO

Šepkal výstrahy, update vám na hovorový čas, a dokonca oznámiť mená prichádzajúcich hovoroch, takže môžete jednoducho povedzte príkaz "Prijať" alebo "Ignorovať", aby sa hovory bez pohnutia prstom. Počas hovorov, jednoducho stlačte červené tlačidlo na prepínanie vypnúť a vypnúť ľahko. Headset je dynamický vypnúť upozornenie povie vám okamžite, ak ste povedané, zatiaľ čo stlmia. Plus, časované hlasové upozornenia neustále pripomínať, keď stlmiť je stále zapnutý.

SPOĽAHLIVÉ JASNOSŤ

Z rušného mesta na rohu ulíc kaviareň, niektoré živote to najdôležitejšie vyzýva stalo v najviac neočakávaných miestach. Naše špičkové potlačením hluku a šesť vrstiev WindSmart® technológia eliminovať rušivé hluk v pozadí, ako je vietor a táranie, takže váš hlas znie jasné, vo vnútri a von.

ZA 9-NA-5

Je prísne testované ergonomický dizajn zaručuje celodenné pohodlie, od prvej výzve v deň posledný. Voliteľné prenosné plnenie prípade s integrovaným dokovací stojan ponúka až 14 extra hodín moci (prípad predáva sa samostatne).

Redukcia šumu mikrofónu

Účinne rozlišuje hlas a znižuje hluk vetra

 • Aktívne Tlmenie Hluku-Zrušenie: Áno
 • Ovládanie Hlasitosti: Áno
 • Štýl: Ucho
 • Ovládacie Tlačidlo: Áno
 • Názov Značky: Plantronics
 • Bezdrôtové Typ: Bluetooth
 • Podpora Pamäťovej Karty: No
 • Číslo Modelu: Plantronics Voyager 5200
 • Dĺžka Riadok: Nonem
 • Konektory: ŽIADNE
 • Je bezdrôtové: Áno
 • Nepremokavé: No
 • Vocalism Princíp: Iné
 • Podpora APLIKÁCIÍ: Áno
 • Komunikácia: Bezdrôtové
 • S Mikrofónom: Áno

Štítky: obchod bezdrôtové slúchadlá, bluetooth receiv, nové arriv, plantronics cs, koniec hlavovom, headset mikrofón, platronics m70, bluetooth headphon, earphon, uiisii slúchadlá bluetooth.

Recenzie

Elgato 880
2021-01-27
5/5
Good Seller.
Dominko9
2021-01-28
5/5
Goods of excellent quality, fast delivery. Packed Super!!!!

Príslušenstvo