Nové najlepšie 5-polohový Spínač B. B. King podpis Matte black Elektrická Gitara V zásob Môžete lode okamžite 8

d287

Nový produkt

€261.93 €235.74

Ak gitara názov odkazu ukazuje prípad, nie je potrebné meniť veci.

Môžete mi dať na gitaru, fotky alebo odkazy, ktoré chcete. Naše výrobné môže poskytnúť alebo prispôsobiť BALÍK

Ak gitara je bez prípade, ale budú bezpečne zabalené a odoslané v tvarovaná pena kontajner.

Ponúkame vysokú prípade a taška. Ak potrebujete tvrdé veci , viac

Basovú gitaru prípade $78

Akustická gitara prípade $78

Riadnym gitara prípade, $66

dvojité krk gitary prípade $98

je nevyhnutné.

Platobné metódy patrí k dispozícii Dovalovo-travniky.sk Escrow

Upozornenie:to čo vidíte je to, čo dostanete!

Pretože neustále aktualizovať, sporadicky má malý nedostatok veľkosť alebo položky, My `ll tell, aby ste v prvom čas. Pre zabránilo výnimočných otázku, uistite sa prosím, odpovedať pred našom sklade. Inak, aby sa mohli " t ísť na kolesách.

Ak potrebujete tvrdé veci, viac $78 je potrebné. Ak chcete kúpiť hardcase, prosím, kontaktujte ma

O Nás:

Ja som dodávateľ v Číne, viete, že Čína `s work force sú veľmi slávny, lacnejšie a je veľmi tvrdá, takže mnoho slávnych . Sú vybrať Čína pre výrobu základne, to je dôvod, prečo sa Čína môže mať tak veľa, tieto sú len nadprodukcii, že je . tak neváhajte dať, aby s nami.

V našej továrni, väčšina našich gitary sú vyrobené z mahagónového. Tam sú tiež niektoré gitary sú vyrobené z javora. Ostatné časti, súčasti a snímače má importovať z Kórey, hustota a šírka každý kus dreva je iný. Takže, je nevyhnutné, že tam budú nejaké vady na gitary. Pri predaji tohto druhu gitary, môžete premeniť túto nevýhodu na výhodu, môžete povedať svojim zákazníkom, že každá gitara má svoje jedinečné mimo a tón farieb. To bude dobre!

Balím každej objednávke veľmi opatrne, všetky okná dorazí bude chrániť v dobrom stave!!! Uistite sa, že sa dostanú vás v tip top stave.

Návrat Politiky:

Ponúkneme vám plnú náhrady iba položky, ktoré ste obdržali je differ

Štítky: elektrické gitary, p basové gitary, kvalitné elektrické gitary, bass electr, kryt gibson, acoust gitara pickup, cobre gitarové časti, Elektrická Gitara Krku, electr gitara, gitara auta.

Recenzie

Fediushyna
2021-02-08
1/5
Worst experience on aliexpress. Vendor advertise this guitar as "in stock" but when I put order he admitted it was still under construction. Best said I had to open a first dispute to get answer from him. Beside this he never complied to my requests for some photos during the construction and other things I asked. After more than two months of waiting the guitar finally arrived. It was totally out of settings and with scratches and other defects. I spoke with the vendor asking a partial refund to pay the luthier to fix it and, in the chat, he said OK. But being a cheater he never accepted the dispute I opened. Aliexpress behaviour was bad too. They only stated a full refund if I sent back the guitar, but this would be very expensive for me. So I can only suggest to keep yourself away from this dishonest vendor.

Príslušenstvo