R-EP vzduchový Filter Ochranný Kryt Vodotesný, Prachotesný vzduchový Filter Maska Oilproof pre Univerzálne Vysoký Prietok Vzduchu Filtre Čierna

d291

Nový produkt

€4.14 €2.48

R-EP Univerzálny vzduchový Filter Ochranný Kryt Vodotesný, Prachotesný vzduchový Filter Maska Oilproof pre Vysoký Prietok Vzduchu Filtre Čierna

Obutie:

Univerzálne, vhodné pre väčšinu valcové high-flow air filter. (Prosím, Potvrďte veľkosti vzduchový filter pred nákupom)

Špecifikácie:

Názov Produktu: Vzduchový Filter Ochranný Kryt Materiál: Prach Handričkou Hlavná Farba: Čierna Hmotnosť: 20 g

Funkcie:

O nepremokavé, oilproof, prachotesný účinok: Pri práci, výrobok nemá žiadnu zjavnú vplyv na rainproof vody, a nie je možné úplne zabrániť dažďovej vody zo byť nasáva a môže zabrániť len tak, že niektoré kvapôčky vody (olejové škvrny) od vstupu. Hlavnou funkciou je zabrániť pri vdýchnutí prachu a predísť viac ako 90% prachu z toho, že je pri vdýchnutí.

FAQ:

Q1: Čo je ochrana efekt? A1: Počas práce, výrobok nemá žiadnu zjavnú vplyv na rainproof vody, a nie je možné úplne zabrániť dažďovej vody zo byť nasáva a môže zabrániť len tak, že niektoré kvapôčky vody (olejové škvrny) od vstupu. Hlavnou funkciou je zabrániť pri vdýchnutí prachu a predísť viac ako 90% prachu z toho, že je pri vdýchnutí. Otázka 2: Prečo potrebujete tento ochranný kryt? A2: Prevencia nečistoty z priamo kontaktovať filter, môžete predĺžiť životnosť vzduchový filter a údržba filtrácie účinok vzduchového filtra. Q3: Ako vybrať veľkosť? A3: k Dispozícii sú 2 veľkostiach, a na nasledujúcom obrázku je najvhodnejšie vzduchový filter veľkosti. Ak je vzduchový filter má veľkosť je menšia ako kryt, ochranný kryt nie je dokonale, ale to môže byť tiež použitý. Ak môžete to prijať, môžete si ho kúpiť podľa vášho želania. Otázka 4: Ako dlho môžem používať? A4: ochranný kryt, je ako bavlna maska, možno použiť trvalo po vyčistení, ak to nie je poškodený.

Package vrátane:

1 X Ochranný Kryt Vzduchového Filtra

 • Položka Dĺžka: 12CM
 • Položka Šírka: 15CM
 • Položka Výška: 13CM
 • Umiestnenie na Vozidle: Studený Vzduch Príjem Filter
 • Názov Značky: R-EP
 • Špeciálne Funkcie: prachotesný
 • Výrobca Katalógové Číslo: XH-UN069
 • Krajina/Región Výroby: Čína
 • Druh Materiálu: Prach Handričkou
 • Iné Katalógové Číslo: Ochranný Kryt
 • Položka Hmotnosť: 0.035

Štítky: akvárium filter, vzduchový filter, maska smog, vzduchový filter pena motocykel, maska dýchacích ciest, auto príjem, apexi, je glaxay auto vzduchový filter, vzduch auto filter, sonhos filtro.

Recenzie

Tetabakova
2020-09-15
5/5
On the Chinese apexy is almost perfect, it looks demolition for three hundred parts, a shorter top for its money, it's better to wear a shod sock with azhs))) the seller is handsome, sent mega-fast;)
Denis Metal93
2020-10-23
5/5
Prizol

Príslušenstvo