Silikónové Opakovane Zip Lock Top Utesnených Nádobách Deti Obed, Občerstvenie /Sandwich/ Mrazenie v Mrazničke Potraviny tašky Kuchyňa Skladovanie

d340

Nový produkt

€14.75 €12.53

Funkcie:

Typ:Sviežosť ochrany taška

Materiál:Silikón

Množstvo:10pcs/set

Farba:AKO na Obrázku Zobraziť

Popis:

1.Tašky sú vyrobené z FDA osvedčenou potravín-stupeň PEVA materiálu, PVC-free, bezolovnaté, chlorid-free, BPA-free; rozložiteľné a recyklovateľného materiálu priniesť žiadne poškodenie životného prostredia, keď vám zlikvidovať ich.

2.Opakovane & Trvanlivé:priehľadný dizajn umožňuje rýchly pohľad na obsah vo vnútri. Tieto tašky boli pribrala a môžu byť znovu použité stovky krát, čo je ideálne riešenie pre zníženie odpadu z plastových tašiek.

3.Inovovaný dvojité ziplock dizajn poskytuje vynikajúcu nepriepustných výsledok; tašky sú hygienické a nepremokavé, ideálny pre ukladanie a konzervovanie potravín alebo kvapaliny; mraznička bezpečný a ručné umývateľný.

4.Veľké (8.66x7.28 inch / 22x18.5cm) a malé(8.66x4.7inch / 22x12cm) veľkosť, spolu je ideálna nádoba pre občerstvenie, obed, kvapalné, ovocné šťavy, zeleninu, ovocie, potraviny, atď.

5.Tieto tašky, môžete ušetriť 350+ jednorazové plastové tašky, a priniesť nič zlého prostredia, pretože sú vyrobené z rozložiteľného materiálu.

6.Inovovaný dvojité ziplock dizajn, 100% nepriepustných, extra hrubé, viac odolné a pevné pre každodenné použitie.

7.Ideálne pre skladovanie potravín, snack, sendviče, tekutina, šťava a aj iné drobnosti, ako je kozmetika, cestovné doplnky, atď.

Obsah balenia:

10pcs/set Sviežosť ochrany taška

Poznámka:

Skutočné farby položky môžu byť mierne odlišné od obrázky zobrazené na stránkach spôsobené mnohými faktormi, ako sú jas monitora svetlo a jas.

  • Číslo Modelu: Sviežosť ochrany taška
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Materiál: Silikónové

Štítky: costume pre chlapca, silicon opakovane skladovanie potravín taška, skladovanie potravín, kuchynská bielizeň skladovanie, maker sandwich, drrsses deti, farba mraznička tašky, vojenské potravín taška, jedlo storag, okres pul látkové taška.

Recenzie

Fatinash
2020-09-30
3/5
I am not convinced this is silicon, the zip lock works excellent but is too plasticky, doing the pinch tests I can see white so even if it has silicon is not 100% and I would really like to know what plastic-type is used as filler. Regardless the ziplock works great, it was shipped from China even though I selected to be shipped from my country. That was unexpected

Príslušenstvo