OBDIICAT OBD2 OP-COM V1.99 OPCOM Pre Op--el Auto Diagnostický Scanner s Reálnymi PIC18f458 OP-COM Diagnostický Nástroj, Flash Firmware

d695

Nový produkt

€11.84 €11.25

Advantage: 1. OPCOM je špeciálny na báze PC diagnostické rozhranie najmä pre OP--EL. 2. Verzia Softvéru : 2014.02 ; 2012; 201008 3. Firmware:V1.59/V1.70/V1.95/V1.99 Voliteľné 4:PIC18F458 FTDI 5:v roku 2012 a 2014 softvér: len v angličtine.

Teplé Tipy:

Je lepšie použiť WIN7 32bit alebo WIN X P počítačového systému. Iných systémov by byť ťažké nainštalovať alebo nekompatibilný. Ak nie je možné nainštalovať ovládač alebo to nemôže fungovať, pozrite si naše video, alebo nás kontaktujte prvý, neotvárajte spor, alebo nechať negatívnu spätnú väzbu. Vďaka, Ak CD rozbité v poštovné, prosím neotvárajte sporu a ako CD je príliš ľahko zlomiť počas pôrodu. Vďaka za pochopenie. Kupujúci môžete stiahnuť z nasledujúceho odkazu: OPCOM V1.99 Firmware 2012V Softvér Funkcie: 1. Pokrýva takmer pre všetky pre Opel autá, aj nové auta s CAN-BUS na základe diagnostických, ako Vectra-C, Astra H, Zafira-B. 2. Program umožňuje, aby čítali a jasné chybových kódov, ukazuje aktuálne údaje, umožňuje vykonávať výstupný test. 3. Program podporuje mnoho riadiacich jednotiek, ako je Motor, Automatická Prevodovka, ABS, Airbag, Chladenie Motora modul, prístrojového panelu, Elektronické klimatizácie, Telo riadiaca Jednotka, len na meno málo príkladov. 4. Keďže pre Opel používa mnoho pin v OBD konektor, diagnostické rozhranie funguje ako multiplexer, a vyberie vhodné pin pre komunikáciu. PIN3, PIN7, PIN8, PIN12 = Sériová linka (ISO9141, KW81, KW82, KWP2000) 5. Chyba kódy sa zobrazujú všetky dostupné informácie: 1) Celý Kód Poruchy Text Description: 2) Úplné informácie o stave (Prítomný, Nie je prítomný, Prerušovaný) 6. Môžete vytlačiť, uložiť, alebo kopírovať chybových kódov na žiadne iné použitie. Z chybových kódov okno, môžete prejsť priamo na meranie bloky okná. 7. Program zobrazuje meranie blok informácie o mnoho ovládací modul, môžete si vybrať niečo zo zoznamu na vlastnú päsť. 8. Program je schopný preukázať, 8 meranie bloku parametrov súčasne. Vzorka je miera závisí od komunikačného protokolu. Napríklad staršie systém, ako Omega-B X 25 DT Motora (ISO 9141-2) môže byť veľmi pomalý, počas komunikácie, zatiaľ čo novšie Multec, alebo pre Bosch jednotiek sú rýchlejšie (pomocou KWP-2000), a najnovšie MÔŽETE kontroly na základe jednotiek sú veľmi rýchlo! Môžete tiež spustiť výstupné testy na mnohých radiče. PIN6-PIN14 PIN3-PIN11 PIN1 HSCAN - Dual-drôt, Vysoká Rýchlosť CAN-BUS, 500 kb / s MSCAN - Dual-drôt, Stredná Rýchlosť CAN-BUS, 95 kb / s SWCAN - Single-wire, Nízka Rýchlosť CAN-BUS, 33.3 9 kb / s. Dostanete spätnú väzbu o stave aktivuje výstup. To vám pomáha nájsť nepodarilo.komponenty ľahšie.S OP-COM sa môžete dozvedieť kľúče imobilizér, a vzdialené tlačidlá na centrálne zamykanie dverí. 10. Môžete tiež obnoviť, a program nasledujúce imobilizér súvisiace položky: ECM, BCM, IPC.

Budete potrebovať vozidla bezpečnostný kód, ktorý môžete nájsť na AUTO-PASS.

Môžete tiež obnoviť, a program Servisný interval pripomienka na Astra G, Zafira, Corsa-C, Meriva

Môžete kód SAB6, a SAB8 airbagy so softvérom.

( ALE nie všetky modely automobilov, môže podporovať všetky tieto funkcie.) 2014 Rok Model Auta: (ak si nie ste istí, môžete poslať auta, model a rok, aby predávajúci šek)

Balenie zoznam: 1pc x OP COM Rozhranie 1pc x USB Kábel 1pc x Softvéru a Ovládačov CD

OPCOM V1.99

OPCOM V1.95

OPCOM V1.70

OPCOM V1.59

1.Ponúkame kvalitné výrobky,nižšie ceny a najlepšie služby,a tri roky záruky.

2.Produkty v mojom obchode sú najnovšie v Čínskom trhu.

3.Môžeme urobiť zásielky v deň, keď vaša platba potvrdená na Dovalovo-travniky.sk.

4.Budeme appraciate ak ste spokojní s našimi výrobkami a službami. A úprimne dúfam, stanoviť dlhodobú spoluprácu vzťahu loď.

5.Radi by sme, aby vám poslal, niektoré tradičné Čínske darčeky pre každý váš čas objednávku. A môžete mi povedať, čo by ste chceli. Pokúsime sa najlepšie fullfil vašich požiadaviek.

1.Akceptujeme všetky druhy platieb.

2.Prosím, potvrďte na produkt a doručovaciu adresu. A prosím, zanechajte nám správu, aby povedať, koľko hodnota môže byť vhodné napísať o produktoch.

3.Zabezpečíme doručenie po comfirmation na Dovalovo-travniky.sk. Prosím, nepýtajte sa na prepravné po zadaní objednávky. Ďakujeme!

4.Necháme si správy, aby vám sledovacie číslo potom, čo objednávka vyexpedovaná.A kontaktujte nás, ak máte akúkoľvek otázku týkajúcu sa prepravy

  • Aktualizácia Softvéru: No
  • Hardvéru Verzia: opcom
  • Položka Druh: Kód Čitateľov & Scan Nástroje
  • Jazyk: angličtina
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Verzia Softvéru: opcom
  • Názov Značky: OBDIICAT

Štítky: autocom cdp, obd2, autocom, ktm obd, caterpillar skener, diagnost nástroj, lexia 3, vag, warcraft wow, ELM327.

Recenzie

Majahead
2021-02-11
5/5
good seller

Príslušenstvo