Nový, originálny servis od spoločnosti METTLER Toledo bPro Rozsahu Klávesnice Film (ANGLICKÁ VERZIA) pre servis od spoločnosti METTLER Toledo bPro Rozsahu

d812

Nový produkt

€9.93

Nový, originálny servis od spoločnosti METTLER Toledo bPro Rozsahu Klávesnice Film (ANGLICKÁ VERZIA) pre servis od spoločnosti METTLER Toledo bPro Rozsahu

Spôsob dopravy : EMS z Taiwanu 7-10 dní dorazí alebo Medzinárodnej paketové z Taiwanu

Minimálne množstvo : 1 ks

Záruka :3 mesiace záruka.

Nariadenia a návrh:

(1) akceptujeme Ali-zaplatiť, western union alebo bankovým prevodom.

(2) Ak potrebujete objednať veľké množstvo, prosím, kontaktujte nás mailom, poskytneme vám najlepšie zľavy.

(3) z Dovozného cla, daní a poplatkov, ako sú kupujúceho zodpovednosti.

Politika:

1>> sľubujeme, že všetky výrobky sú testované pred poštovného!

2>> môže Kupujúci vrátiť vec v pôvodnom balení do 5 dní po obdržaní ak nie ste spokojní s tým/, vrátime vám alebo poslať nahradenie na vás do 2-3 pracovných dní po položka je prijaté.

3>> Ak tovar nie je descried ako sme sľub, sa môžete skontaktovať s nami na vrátenie peňazí alebo výmenu pravé pre vás.

4>> výrobky ľahké poškodenie počas prepravy, tak prosím, otvorte a začiarknite políčko a produktu, keď sa dostanete tovar, ak toto políčko nie je v troskách na iný tvar, prosím, nasnímajte fotografiu a dôkazy pre poškodené okno, a potom požiadať poštár potvrdiť situácie. Týmto spôsobom, keď ste mi dať vaše dôkazy, môžeme požiadať o lodnej dopravy na vyrovnanie nám. Toto je dôležité a bude chrániť naše zisku.

5>> ak produkt nefunguje, keď si ho dostal , tam môže byť mnoho dôvodov. Kontaktujte nás, budeme sa snažiť vyriešiť problém , ak chcete, loď späť ,nie sme zodpovedný za vrátenie poplatky za doručenie. Ale budeme odoslať ďalší, aby ste pre dopravu zdarma do Číny post air mail,keď sme dostali problematické produktu.

Spätná väzba:

A. spokojnosť Zákazníkov je pre nás veľmi dôležité. Prosím, nenechávajte žiadne neutrálne alebo negatívne spätné väzby pred a kontaktujte nás .Negatívna spätná väzba nie je najlepší spôsob, ako vyriešiť akýkoľvek problém. Môžeme pracovať spoločne, aby sa spor vyriešiť.

B. Prosím, informujte sa u svojej krajiny colný úrad určiť, čo tieto dodatočné dane bude pred ponúkanie alebo nákupom.

C. Prosím, dajte nám postive spätnú väzbu, ak ste spokojní s výrobkom.Budeme odpovedať vám na akékoľvek otázky do 24 hodín a skúste gurantee si pred odchodom spätnú väzbu.

  • Názov Značky: 4UXUGUANG
  • Druh: Iné
  • Číslo Modelu: Servis od spoločnosti Mettler Toledo bPro

Štítky: klávesnica portugalsko, klávesnica medzerník, BTWIN, hexagon klávesnice, alipay, servis od spoločnosti mettler toledo, maibenben tkl, servis od spoločnosti mettler toledo rozsahu, Servis od spoločnosti METTLER, klávesnica hrnček.

Recenzie

Fylhtq68rus2
2020-09-29
5/5
Exelent seller very compliant and very good quality your spare parts, very reliable

Príslušenstvo