Golf Rukoväte Klub Rukoväte Tour nedosahuje 10pcs/veľa Doprava Zadarmo

d861

Nový produkt

€19.06

O Platby:

1,Môžeme prijať Western Union a Peniaze Objednávky, najlepší spôsob je priame platby on-line, môžete vybrať sami. Ak chcete, aby ostatné platobné podmienky prosím, dajte nám vedieť, ako ste objednávku.

2,Plná platba musí byť uskutočnená do 7 dní po placingyour objednávky, inak bude objednávka neplatný alebo zrušený v systéme.

3,uistite sa, že ste vyplnili všetky podrobné informácie, ako sú kontaktné osoby,adresa, psč a telefónne číslo pri vypĺňaní ste kupujúceho informácie.

O Preprave:

1,zašleme tovar, čo najskôr po úplnom zaplatení bola potvrdená. Ak platba nie je k dispozícii, vaša objednávka bude automaticky zatvorí.

2,Ak svoj pozemok príchodu, prosím skontrolujte, či balík, sú v dobrom stave pred prihláste sa. Ak pozemok bol zlomený alebo ukradnuté, prosím, odmietnuť ju a kontaktujte nás. Inak, všetky škody a zodpovednosť hradí svoj vlastný!!

O Záruke :

1,Všetky výrobky sú kontrolované pred odoslaním, takže ak nie ste spokojní s nákupom si môžete vymieňať položky v jednom týždni a musíte sa obrátiť na nás s do 24 hodín od prijatia nákup.

2,dopravy a odovzdanie poplatok je nevratný a zákazník by mal byť zodpovedný za všetky poplatky spojené s vrátením a lodnej dopravy.

3,Všetky vrátite tovar musí byť v pôvodnom podmienky, vrátane krabica a príslušenstvo. Muži urobili chyby, nie sú zaručené, ako sú rozbité, poškriabaný a tak ďalej.

4,Pre všetky položky, prosím, zašlite prostredníctvom EMS alebo miestneho príspevok pri poslať späť.

Prosím, zanechajte nám päť hviezdičiek spätnú väzbu

Ak nie ste spokojní s týmto nákup, prosím, kontaktujte nás do 24 hodín, Sme sa zostať s vami vyriešiť problém, vďaka a pozdravom!

  • Názov Značky: GeoLeap
  • Číslo Modelu: 08
  • Materiál: Gumené
  • Grip Veľkosť: Slim

Štítky: golf grip stredne veľké, golf grip ženy, golf club, závažnosť grip golf, zľava golf pride rukoväte, golf grip pride, klub šaty ženy, newport, 1234yf, pro golf rukoväte.

Príslušenstvo