15.6" fit pre Lenovo Y50-70 LED PANEL LCD +DOTYK+RÁM MONTÁŽ FHD&QHD displej digitálne zobrazenie zmysel sklom

d86

Nový produkt

€41.45

15.6" fit pre Lenovo Y50-70 LED PANEL LCD +DOTYK+RÁM MONTÁŽ FHD&QHD displej digitálne zobrazenie zmysel sklom

vymeňte pre Lenovo Y50-70 panel Lcd Dotykový Displej Digitalizátorom. & Rám rám 15.6" FHD 30 pin 1920x1080 4k 40 pin 3840*2160 displej

Poznamenal, :tento model má 2 verzie , jedna je FHD Verzia rozlíšenie 1920*1080 konektor 30 pin , jeden je 4K Verzia 3840*2160 je konektor 40 pin , ako môže, ktoré nie sú kompatibilné s ostatnými , prosím informujte, aký je váš notebook, rozlíšenie , potom miesto na objednávku podľa vášho notebooku rozlíšenie a konektor !

DÔLEŽITÉ: ak si chcete kúpiť dotyk s rámom iba. prosím, uistite sa, že môžete oddeliť obrazovke a dotykové sami . spôsobiť obrazovke a dotykové sú spolu , veľmi ťažko ich oddeliť. ak ste právnickou osobou s odbornou samostatný stroj . ak nie ste právnickou osobou a nemajú profesionálne mechine . nechcem odporúčame kúpiť dotyk s rámom iba.

Ak existuje akékoľvek otázky, prosím kontaktujte nás cez Dovalovo-travniky.sk správy pre najrýchlejší odozvu. ponúkame drop shipping sevice, opýtať ďalšie informácie

1. Prosím, skontrolujte položku vzhľad sa pozorne na prvý raz, keď si ho dostal na potvrdenie, či tam je vzhľad rozbitie. Ak akékoľvek problémy, neváhajte sa na nás obrátiť a poskytnutie fotografií na problém. Budeme riešiť pre vás pripravujeme. 2. Neinštalujte položku okamžite po prijatí. Prosím, skúste skontrolovať položky funkcie stačí len pripojiť flex konektor do telefónu po prvé. Položka bola nájdená mať nainštalovaný Alebo lepiacou bude nahratý na kazete nie je možné vymeniť Alebo vrátiť. 3. Vezmite prosím na vedomie, že existuje mnoho skrutiek pri výmene montáž. Sú rôzne veľkosti a dĺžky. Chcete lepšie označiť ich, Alebo to bude ľahké rozbil displej, ak dáte skrutku na nesprávnom mieste.

Platba Politiky

* Platba musí prijímať do 5 pracovných dní od zadania objednávky. V opačnom prípade bude zákazníkovi oznámený ako neplatiacim Ponukou.

Doprava Politiky

* Spolupracujeme s významnými preposielačov: FedEx, EMS (International Pozemky/Mail ak nie EMS poskytovaných služieb).

* Všetky zakúpený tovar vám bude plný testované a doručená do 2 pracovných dní ak je platba zúčtovaná (Po-Pi).

* Pre všetky medzinárodné zásielky, kupujúci je zodpovedný za všetky colné tarify, clá a dovozné poplatky alebo iné skryté poplatky, poplatky nie sú zahrnuté v poštovného alebo položky nákladov.

* Všetky položky, ktoré budú zabalené v rámci dobrú ruku s extra starostlivosť, no poštovné poistenie je veľmi odporúčame, vzhľadom na krehký charakter výrobkov. Nie sme zodpovední za akýkoľvek výrobok, stratu, poškodenie alebo iných nepredvídateľných zničenie počas zasielateľ, okrem tam je poštovné poistenie.

Návrat Politiky

* Všetky položky môžu byť vrátené do 7 dní po doručení balíka pre vrátenie (cez PayPal), ak balík nie je otvorený. Kupujúci musí byť zodpovedný za obojsmerné prepravné poplatky.

* Všetky vrátiť výrobok musí byť v pôvodnom stave, všetky použité položky, nebude mať nárok na vrátenie a výmenu.

* Return Merchandise Authorization number (RMA) sa vyžaduje pri všetkých vrátiť. Bez RMA číslo vrátenie tovaru nebudú akceptované.

* Spracujeme vašu žiadosť do 48 pracovných hodín a pošleme vám RMA# a doručovacia adresa pre vrátenie tovaru.

* Prijímame len v pôvodnom balení. Prosím, uistite sa, že položka nemá človekom škody

Spätná VÄZBA

Vaša spokojnosť je náš cieľ, váš názor je pre nás veľmi dôležité. Ak ste spokojní naše produkty

a služby, prosím, nezabudnite zanechať pozitívnu odozvu u všetkých 5 hviezdičiek.

Prosím, neváhajte nás kontaktovať, ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa položky, ktoré máme uvedené na našej predajni.

Prosím, kontaktujte nás prostredníctvom Dovalovo-travniky.sk správy. Veríme, akýkoľvek problém sa dá vyriešiť tým, otvorený a priateľský rozhovor.

Nemôžete nájsť položky z nášho obchodu?

Bohaté produktov sú nekótované, pre viac informácií, ste vítaní na nás obrátiť kedykoľvek.

Prosím, tiež pridať v našom obchode, ako vaše Obľúbené "Predávajúci" a prísť znova.

Ďakujeme, že ste si nakupovanie tým.

* prečo my dostali LCD vyzerá poškriabať ? to je len ochranné plastové fólie,nie LCD .

* Prečo s nami ?

1 - kvalita - Všetky obrazovky bol testovaný po jednej pred lode von , uistite sa, že je všetko v dobrej kvality

  • Číslo Modelu: Y50-70
  • Aplikácia: Notebook
  • Kompatibilné Značky: Lenovo
  • Názov Značky: GIAUSA
  • Druh Komponentu: LED Obrazovka

Štítky: pred panel rám, dotykový monitor dizajn, ideapad s400, g50 lenovo, batéria lenovo sl510, dotykový displej auto monitor, chladič od spoločnosti lenovo y70 70, lenovo y50 70, asus rog strix prípade, y500.

Príslušenstvo